Jdi na obsah Jdi na menu
 


Měsíční kalendář optimistické ženy - Měsíční Bohyně

Měsíční kalendář optimistické ženy

 

Během měsíce se energie ženy mění různým způsobem podle menstruačního cyklu. Začni od červené, která zobrazuje začátek menstruace. Obrazec Pakua je rozdělen na 8 dílů, takže na každé barevné pole si zaznamenej události 3-4 dnů, podle toho, jak to budeš cítit (3 ½ dne x 8 je přesně 28 dnů, takže pokud máš cyklus delší, bude to spíše 4 dny). Dva dílky pak tvoří asi jeden týden. Nech se vést i barvama, pozoruj měsíc a na okraj obrazce si můžeš zaznamenat i fáze měsíce, den v týdnu a datum. Zkus si vždy odpovědět na otázky, které jsou uvedeny níže v 8 základních oblastech. Dívej se na svůj život optimisticky. Všímej si, jak se v různých fázích měníš a všímej si vždy toho, co se ti daří, co tě podporuje, naplňuje, posiluje, potěšuje, inspiruje, motivuje, přitahuje a najdeš svůj klíč k sobě.

 

mesicni-kalendar-optimisticke-zeny.jpg

 

 

Realizace :              Co se mi podařilo (začít / dokončit)? Co jsem zvládla?

Inspirace:               Co nového či nezvyklého jsem zažila? Co mne zaujalo?

Motivace :              Čím jsem si udělala radost? Co mne potěšilo?  

Intuice:                    Co se mi zdálo? Co mi říká vnitřní hlas?

Emoce:                    Jak mi je? Jak reaguji?

Energie:                  Jak se cítím energeticky? Jak cítím svou ženskou sílu?

Fyzično:                  Jak se cítí moje tělo fyzicky? Jak reaguji ve vztahu ke hmotnému světu?

Sexualita:               Co mne přitahuje? Po čem toužím?

 

Napište mi na email devashakti@seznam.cz a pošlu vám celý soubor i se zvětšeným obrazcem zdarma emailem, tak abyste si jej mohly jen vytisknout a začít žít život na barevné paletě :-)

Zdroj: Eva Deva Shakti    www.mesicnibohyne.estranky.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Moje obrázky

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

po hysterektomii

(Eva Deva Shakti, 19. 1. 2014 15:41)

Záleží na hodně okolnostech - jestli žena má stále vaječníky, jestli bere hormonální substituční terapii nebo ne, také na věku - jestli je v období blížícím se přechodu. Všeobecně platí, že i ženy po přechodu mají přístup ke všem energiím, i když se jejich proměňování může lišit podle toho, jak zrovna potřebují nebo samy chtějí. A je dobré v sobě vysledovat různé reakce či proměny. A s kalendářem se pak dá pracovat jen jako s přehledným zápisníčkem, kdy vidíte, jak měsíc probíhá. Ale doporučovala bych se řídit spíše měsíčním cyklem a zahájit zápis Novoluním, jako novým měsícem - v oblasti červené.

Re: po hysterektomii

(Sára, 19. 1. 2014 21:43)

Děkuji Vám za rychlou odpověď a přeji krásný večer. Zkusím to ;-)

Velmi zajímavé

(Sára, 19. 1. 2014 14:37)

Hned v úvodu zjišťuji, že ač jsem žena, asi tu nemám co dělat. Nebo jak mám začít, když nemám menstruaci, protože jsem po hysterektomii?:-)